E-book Zostań Wirtualną Asystentką

Zastanawiasz się, CZY E-BOOK JEST DLA CIEBIE?

TAK, jeżeli jesteś początkującą Wirtualną Asystentką

TAK, jeżeli dopiero zastanawiasz się, czy ten zawód jest dla Ciebie

TAK, jeżeli chcesz przejść na freelancing

FAKTY O E-BOOKU!

🔹 71 stron samego konkretu.
🔹 Czyta się szybko i łatwo przyswaja wiedzę.
🔹 Jest w formie interaktywnego workbooka, czyli możesz sobie uzupełniać w nim puste pola tekstem, a checklisty znaczkiem “check” na komputerze.
🔹 Dizajn skonstruowany tak, aby nadawał się także do druku i nie zużył całego tonera. 😉
🔹 Zawiera informacje, jak krok po kroku zostać Wirtualną Asystentką.
🔹 W środku znajdziesz też omówione najważniejsze narzędzia w pracy Wirtualnej Asystentki.
🔹 Poznasz historie świetnie działających Wirtualnych Asystentek, dowiesz się, jak one startowały i co doprowadziło je do miejsca w którym są. 

OPINIE CZYTELNICZEK E-BOOKA:

"Polecam, właśnie skończyłam (szybciutko się czyta, prosty język, jasny komunikat). Fajnie omówione sprawy WA, narzędzia, co po kolei w kwestii współpracy z klientem. Taka pigułka wiedzy na start! polecam"
Dorota Mroczek
"Gorąco polecam ebook Ani "Zostań Wirtualną Asystentką krok po kroku". Jestem na początku drogi WA i ebook bardzo mi pomógł. Zawiera kompleksową wiedzę, która pomaga wystartować w zawodzie. Ogromną zaletą jest fakt, że to właściwie połączenie poradnika z workbookiem - książka zawiera zadania, dzięki którym można dobrze przygotować się do rozpoczęcia pracy. Polecam wszystkim, którzy myślą o tym, żeby zostać WA!"
Karolina Lewicka

Kim jest autorka?

Nazywam się Anna Kawecka-Buniewicz, jestem właścicielką agencji marketingowo-asystenckiej VA-VOM oraz instruktorką początkujących Wirtualnych Asystentek.

Firmę prowadzę i rozwijam od ponad 2 lat, a osiągam nieprzeciętne wyniki i niesamowicie szybkie tempo dzięki metodom działania, które wypracowałam i nimi się otwarcie dzielę w moich produktach elektronicznych.

Swoimi działaniami udowadniam, że nie trzeba prowadzić firmy latami, można szybko i sprawnie ją rozwinąć i zacząć na niej dobrze zarabiać. Chcę Cię nauczyć tego, pytanie, czy Ty tego naprawdę chcesz?

Jego cena, to €19,90 (89 PLN)