Czy konsultacje są dla ciebie?

Tak, jeśli jesteś początkującą wirtualną asystentką i zastanawiasz się jak przyśpieszyć swój biznes, pozyskać więcej klientów i uzyskiwać większe zyski!

Tak, jeżeli dopiero myślisz o tym, aby zostać wirtualną asystentką i chcesz poznać skuteczne i sprawdzone metody na szybki rozwój swojej firmy!


Tak, jeżeli pracujesz już jakiś czas jako wirtualna asystentka, ale aktualne efekty, ilość klientów i zarobki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące i chcesz to zmienić!

KOMU POLECAM W SZCZEGÓLNOŚCI UDZIAŁ W WIRTUALNEJ AKADEMII?

Kobietom, które chcą profesjonalnie rozpocząć swoją karierę w zawodzie Wirtualnej Asystentki. Konkretnie, z głową i bez zaliczania po drodze masy fakapów, nieporozumień i uczenia się z internetowej ogólnikowej i rozproszonej wiedzy.

Które chcą konkretnej i skutecznej ścieżki rozwoju oraz metod postępowania, tak aby być widzialną w branży i mieć płacących klientów.

ABSOLWENTKOM MINI-KURSU ZOSTAŃ WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

CZYTELNICZKOM E-BOOKA ZOSTAŃ WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

OSOBOM, KTÓRE POBRAŁY DARMOWE MATERIAŁY I CZYTAŁY BLOGA

OSOBOM, KTÓRE NAPRAWDĘ SKUTECZNIE CHCĄ OPANOWAĆ TEN ZAWÓD

OSOBOM, DLA KTÓRYCH TEMAT WIRTUALNEJ ASYSTY NIE JEST OBCY

WIRTUALNYM ASYSTENTKOM, KTÓRE CHCĄ SIĘ DOSZKOLIĆ ZE STRATEGII I NARZĘDZI

Kim jestem i dlaczego chcę Ci pomóc?

Nazywam się Anna Kawecka, jestem właścicielką Agencji marketingowo – asystenckiej VA-VOM oraz instruktorką początkujących Wirtualnych Asystentek.

Firmę prowadzę i rozwijam od trochę ponad dwóch lat, a osiągam nieprzeciętne wyniki i niesamowicie szybkie tempo dzięki metodom działania, które wypracowałam i chcę przekazać w Akademii Tobie.

Swoimi działaniami udowadniam, że nie trzeba prowadzić firmy latami, można szybko i sprawnie ją rozwinąć i zacząć na niej dobrze zarabiać. Chcę Cię nauczyć tego, pytanie, czy Ty tego naprawdę chcesz?

Chciałabyś porozmawiać przed podjęciem decyzji?

Zapraszam Cię serdecznie na 15-minutową rozmowę, gdzie będziemy mogły porozmawiać o tym, czy Akademia jest dla Ciebie.