Czy ten minikurs jest dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś początkującą wirtualną asystentką i zastanawiasz się jak przyśpieszyć swój biznes, pozyskać więcej klientów i więcej zarabiać!

Tak, jeżeli dopiero myślisz o tym, aby zostać wirtualną asystentką i chcesz poznać skuteczne i sprawdzone metody na szybki rozwój swojej firmy!


Tak, jeżeli pracujesz już jakiś czas jako wirtualna asystentka, ale aktualne efekty, ilość klientów i zarobki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące i chcesz to zmienić!

Jaka jest formuła minikursu?

 • 17 lekcji na platformie kursowej + 2 lekcje bonusowe
 • W skład lekcji wchodzą treści merytoryczne, materiały PDF (takie jak poradniki czy listy do wypełnienia), ćwiczenia, checklisty oraz filmy instruktażowe.
 • Wszystko podane w pigułce, wyjaśnione prostym językiem, abyś mogła uczyć się w swoim tempie, a jednocześnie regularnie przyswajać wiedzę.
 •  Lekcje są poukładane w takiej kolejności, abyś krok po kroku mogła budować swój biznes jako wirtualna asystentka.
 • Do kursu jest grupa wsparcia na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania.
 • Tę metodę przetestowałam ze swoimi uczestniczkami mentoringu i okazała się niezwykle skuteczna.

Zdobądź kompetencje niezbędne na starcie w zawodzie Wirtualnej Asystentki!

Co będziesz umiała po zakończeniu minikursu?

 • Będziesz znała misję i wizję swojej firmy.
 • Poznasz swoje mocne i słabe strony oraz umiejętności,
 • Będziesz wiedziała, nad jakimi kompetencjami możesz i chcesz popracować.
 • Dowiesz się co i komu chcesz oferować.
 • Nauczysz się tworzyć i komunikować swoją ofertę.
 • Poznasz miejsca, w których warto szukać klienta oraz media, w jakich warto być.
 • Dowiesz się jak przeprowadzać rozmowę wstępną z klientem i jak przeprowadzić jego przyjęcie „na pokład”.
 • Poznasz podstawowe narzędzia i programy, niezbędne w pracy Wirtualnej Asystentki (takie jak: Toggl, Asana, WordPress, Calendly, Zoom, Audacity oraz MailerLite).  

Możesz otrzymać dyplom ukończenia kursu!

Po skończonym kursie możesz mi wysłać e-mail z informacją co poczyniłaś podczas tego kursu wraz z linkami do swoich stworzonych w tym czasie miejsc w sieci (konta na mediach społecznościowych, strona www), procesów, procedur, instrukcji działań, po przejrzeniu tego - wystawiam dyplom 🙂

Rozkład minikursu: plan lekcji

1. Kim jest Wirtualna Asystentka? Rodzaje i zadania Wirtualnych Asystentek.

2. Twoje mocne i słabe strony: analiza umiejętności, które posiadasz oraz tych, których chcesz się nauczyć.

3. Określ swoją grupę docelową oraz profil idealnego klienta.

4. Misja i wizja Twojej firmy.

5. Stwórz ofertę.

6. Gdzie szukać klientów?

7. Jak przeprowadzić konsultację wstępną oraz jakie są możliwości rezerwacji konsultacji wstępnej.

8. Jak rozpocząć współpracę z klientem, czyli zasady, regulaminy, procedury, umowy itp.

9. Social Media - gdzie warto być i dlaczego? Podstawy dobrego konta i komunikacji z klientem

(Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube).

10. Narzędzie do mierzenia czasu: Toggl - instrukcja obsługi.

11. Jak używać Canvy? Prosta grafika na potrzeby social media oraz oferty.

12. Jak planować zadania w Asanie?

13. MailerLite, czyli jak stworzyć i wysłać newsletter, ustawić automatyzację i grupę odbiorców, jak dodać subskrybenta oraz stworzyć landing page.

14. Podstawy WordPressa – jak dodawać wpisy na bloga oraz poruszać się po panelu WordPressa?

15. Calendly - czyli jak ustawić opcję rezerwacji konsultacji.

16. Zoom - jak ustawić pokój do wideokonferencji z klientem.

17. Audacity - podstawy montowania podcastów.

18. Bonus nr 1: Jak radzić sobie z trudnym klientem?

19. Bonus nr 2: Jak metoda Growth Hacking pomaga w rozwoju biznesu Wirtualnej Asystentki?

Kim jestem i dlaczego chcę Ci pomóc?

Nazywam się Anna Kawecka-Buniewicz, jestem właścicielką Agencji marketingowo-asystenckiej VA-VOM oraz instruktorką początkujących Wirtualnych Asystentek.

Pracuję metodami Growth Hacking oraz Design Thinking, co przynosi mi świetne rezultaty i przekłada się na szybki rozwój marki, którą systematycznie buduję. W kursie chcę Ci przekazać, jak wyglądają te metody i jak je zastosować u siebie. 

Swoimi działaniami udowadniam, że nie trzeba prowadzić firmy latami, aby zacząć na niej dobrze zarabiać. Chcę Cię nauczyć tego działania!

Twoje bonusy:

Film 1 + PDF: Jak radzić sobie z trudnym klientem?

Film 2 + PDF: Jak metoda growth hacking pomaga w rozwoju biznesu wirtualnej asystentki?

30% zniżki na konsultacje indywidualne.

Poznaj opinie o kursie:

"Kurs przygotowany przez Anię jest skonstruowany tak, że w naturalny sposób odkrywa kolejne etapy pracy Wirtualnej Asystentki. Każda nowa informacja podana jest w przystępnej, a zarazem konkretnej formie. Bardzo dobrze pracowało mi się również z materiałami PDF, które już od pierwszej strony prowadzą krok po kroku przez "wyklikanie" poszczególnych aplikacji. Przechodząc przez wszystkie lekcje zyskuje się pewność, która pozwala działać bez obaw o poszczególne procesy czy umiejętności. Pozostaje tylko słać oferty i działać!"
"Jak sprawdzić, czy zawód Wirtualnej Asystentki Ci odpowiada? Moim zdaniem masz 2 wyjścia. Pierwsze: możesz szukać na grupach w sieci poszatkowanych informacji, dotyczących tego, o co chodzi i jak zacząć swoją drogę jako WA? A nie ukrywajmy to zajmie Ci trochę czasu. Albo drugie wyjście: możesz wykorzystać wiedzę i wskazówki Anny, która w swoim mini-kursie dzieli się między innymi sprawdzonymi pomysłami i sposobami znalezienia klienta. Krok po kroku w bardzo przystępnej formie dowiesz się jak zacząć, jak zbudować ofertę i jak mierzyć swój czas pracy. A jeśli dopiero zaczynasz, ten kurs może Ci wyjaśnić wiele kwestii."
"W kursie Ania wprowadza do świata wirtualnej asysty praktycznie za rękę. Wszystkie ćwiczenia i materiały pozwalają po kolei odkryć i przeanalizować kroki, niezbędne do startu w zawodzie i budowania własnej firmy jako wirtualna asystentka. Nauczysz się jak przygotować ofertę i czego potrzebuje Twój klient w początkowym etapie współpracy, poznasz także narzędzia wykorzystywane w realizacji zleconych zadań. Ania tłumaczy tajniki pracy asystentki w sposób przystępny i zrozumiały. Podziwiam ją za ogrom pracy i serca, które włożyła, by powstał ten kurs. Wszystkim kursantkom życzę wytrwałości i powodzenia!"
"Kurs przygotowany przez Anię jest doskonałą dawką wiedzy zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Ania zadbała o każdy element przy początku pracy jako WA. Dzięki temu każda początkująca WA, a nawet ta pracująca już w zawodzie, będzie świetnie przygotowana do pracy z klientem. W kursie znajduje się wiele materiałów, które pomagają zrozumieć siebie jako specjalistę danego obszaru, co jest ważne przed przygotowaniem swojej pierwszej oferty. Kurs pokazuje każdy element, który wykorzystujemy w. swojej pracy, bez konieczności szukania wskazówek z zewnątrz. Gdybym na początku swojej przygody z zawodem WA trafiła na ten kurs, z pewnością nie popełniłabym tak wielu błędów! Polecam wszystkim skorzystanie z kursu Ani, nawet jako doświadczone WA się czegoś nowego nauczycie bądź uporządkujecie dotychczasową wiedzę."
"Jestem kursantką Ani. Przed kursem byłam totalnie zielona w temacie WA. Początkowo lekcje, które otrzymujemy co 2 dni, były dla mnie mało zrozumiałe (np. stwórz swoją personę), ale zawsze, po każdej lekcji można napisać do Ani maila z pytaniem, na który zawsze odpisywała. Teraz, patrząc z perspektywy czasu, uważam, że kurs jest bardzo fajnie ułożony od 1 lekcji do 15. Wszystko po kolei, Ania wdraża nas w temat Wirtualnej Asysty. Nauczy nas programów, pokaże jak dodać wpis na bloga, jak zrobić grafikę w Canvie czy obsłużyć Mailelite. Czyli tak naprawdę, wszystko to, czym zajmuje się WA. Sama wracam do tego kursu co jakiś czas, bo jest tam sporo wiedzy. Dodatkowo Ania nagrała 3 lekcje więcej, utworzyła grupę tylko dla kursantek, na której prowadzi live na nasze tematy, a także prowadzi grupę dla WA po godzinach."
"Kurs przygotowany przez Anię to całkiem spora (mimo słowa "mini" w nazwie) pigułka wiedzy na start działań jako wirtualna asystentka. Dzięki kolejnym lekcjom dowiesz się nie tylko jakie usługi możesz zaoferować (po analizie swojego doświadczenia i mocnych stron) oraz jakie umiejętności techniczne powinnaś posiadać (w kursie pokazana jest również obsługa kilku bardzo przydatnych narzędzi), ale i strategicznie zaplanujesz swoje działania, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie sporo czasu i nerwów. To bardzo kompleksowy must-have dla każdej osoby, która chcialaby zostać WA, ale bezpłatna wiedza z grup tematycznych to dla niej za mało."
"Jeśli myślisz o zostaniu wirtualną asystentką, to szczerze polecam kurs Ani Kaweckiej „Zostań Wirtualną Asystentką". Zawarte w nim informacje, to podstawy działania, bez których ciężko ruszyć. Wszystko jest podane krok po kroku, a dodatkowe materiały ułatwiają rzetelne przygotowanie się do zawodu. Forma mailowa kursu pomaga w systematycznej nauce i wdrażaniu wiedzy na bieżąco. Ania jest doskonałym przykładem jak można ciężką i mądrą pracą osiągnąć wysoką pozycję w branży wirtualnych asystentek. Jej wiedza z biznesu online i nowoczesnych technologii jest do pozazdroszczenia. A przy tym wszystkim Ania, to bardzo pomocna osoba, która na pewno nie zostawi Cię bez odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania."​
"Jako VA działam już prawie rok, miałam przyjemność sprawdzić zawartość kursu w jego fazach testowych. Na tej podstawie, mogę śmiało powiedzieć, że kurs Ani jest idealną opcją dla osób, które rozważają pracę jako VA i chciałyby sprawdzić, czy ich wyobrażenia pokrywają się z rzeczywistością. Zdecydowanie sprawdzi się również dla tych, którzy są zdecydowani realizować działania w ramach działalności VA i chcą usystematyzować swoje działania. Każda z lekcji została przez Anię skrupulatnie przygotowana i sprawdzona, zadbała ona o to, by kurs był skondensowaną i mocną dawką wiedzy na starcie jako VA."
Aleksandra Manjak
"Z kursem Ani spędziłam początek lata i była to owocna znajomość Jego czytelna struktura i prostota przekazu pomagają w poukładaniu wiedzy o pracy w wirtualnej asyście, o tym, od czego zacząć i jakie są możliwości wyspecjalizowania swoich usług. Cenne dla mnie było zwłaszcza położenie nacisku na fakt, że praca WA to prowadzenie firmy, na którą trzeba mieć pomysł (misja, wizja firmy, persona klienta). Nie bez znaczenia jest też zaangażowanie Ani i Jej życzliwość dla kursantek!"
"Nigdy nie pracowałam zdalnie, ale dzięki kursowi poznałam wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć pracę jako WA. Nie tylko otrzymujesz zadania do wykonania, ale też dużo wsparcia od Ani. Nawet do teraz (a minęło już kilka miesięcy) nadal na grupie kursantek możemy dopytać ją o wszystko. Polecam! 😍 p.s. Po 2 tygodniach od zakończenia kursu rozpoczęłam już współpracę z pierwszym klientem!😃💪"
Katarzyna Augustyńska
"Zapisałam się na kurs u Ani, kilka miesięcy temu, w bardzo przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę na temat pracy wirtualnej asystentki, bardzo przydatne pliki PDF oraz materiały wideo, do których w każdej chwili można wrócić. Razem z kursem dostaje się również dostęp do zamkniętej grupy kursantek, co jest bardzo przydatne, ponieważ daje możliwość bez krępowania się zadawać pytania, które nurtują wiele początkujących wirtualnych asystentek. Polecam!"
Dagmara Górska
"Polecam kurs Ani Kaweckiej, bo zawiera wiele informacji potrzebnych, żeby zacząć działać w zawodzie. Nie dość, że przystępna cena, to i również szybkie odpowiedzi od Ani na nurtujące mnie pytania i wątpliwości. Do tego grupa dla kursantek i aktualizacja kursu, co nie zawsze jest oczywistością w świecie kursów on-line."
Marta Gro-ska
"Kurs VA u Ani bardzo polecam. Pomocne informacje, wskazówki, i co NAJBARDZIEJ mi odpowiada: systematycznie co 2 dni lekcje na e-mail, drukujesz, czytasz, robisz notatki, oglądasz video, poznajesz programy niezbędne do pracy VA... SUPER 🙂 czekam na kolejny kurs.☘️ Dziękuje Ania."

Nie zastanawiaj się dłużej i kup!

Cena kursu to 129,50zł
zamiast 259 zł

zniżka obowiązuje tylko do końca kwietnia 2023