CZY MENTORING JEST DLA CIEBIE?

Tak, jeśli jesteś początkującą wirtualną asystentką i zastanawiasz się jak przyśpieszyć swój biznes, pozyskać więcej klientów i więcej zarabiać!

Tak, jeżeli dopiero myślisz o tym, aby zostać wirtualną asystentką i chcesz poznać skuteczne i sprawdzone metody na szybki rozwój swojej firmy!


Tak, jeżeli pracujesz już jakiś czas jako wirtualna asystentka, ale aktualne efekty, ilość klientów i zarobki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące i chcesz to zmienić!

Kim jestem i dlaczego chcę Ci pomóc?

Nazywam się Anna Kawecka, jestem właścicielką Agencji marketingowo – asystenckiej VA-VOM oraz instruktorką początkujących Wirtualnych Asystentek.

Firmę prowadzę i rozwijam od trochę ponad dwóch lat, a osiągam nieprzeciętne wyniki i niesamowicie szybkie tempo dzięki metodom działania, które wypracowałam i chcę przekazać w Akademii Tobie.

Swoimi działaniami udowadniam, że nie trzeba prowadzić firmy latami, można szybko i sprawnie ją rozwinąć i zacząć na niej dobrze zarabiać. Chcę Cię nauczyć tego, pytanie, czy Ty tego naprawdę chcesz?

Co jeszcze DOSTAJESZ GRATIS w wirtualnej akademii?

1. MINI-KURS ZOSTAŃ WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

2. E-BOOK ZOSTAŃ WIRTUALNĄ ASYSTENTKĄ

3. KURS tajniki CANVY

Instagram wirtualnaakademia
Instagram_wirtualnaakademia__7_-removebg-preview
1614087362.png

Otrzymujesz certyfikat uczestnictwa w Akademii!

Jeżeli poczujesz się na siłach, zaproszę Cię na rozmowę, którą odbędziemy online, potrwa około 15-minut dzięki temu uzyskasz możliwość otrzymania dyplomu uczestnictwa w Wirtualnej Akademii 🙂

Chciałabyś porozmawiać przed podjęciem decyzji?

Zapraszam Cię serdecznie na 15-minutową rozmowę, gdzie będziemy mogły porozmawiać o tym, czy Akademia jest dla Ciebie.